O nas

Blog prowadzi zgrany duet prawników z Kancelarii Radcy Prawnego Cezary Młotek, specjalizujących się w reprezentowaniu mężczyzn w sprawach rodzinnych. Posiadamy bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w sprawach rozwodowych oraz alimentacyjnych. Poza tym przygotowujemy oraz negocjujemy umowy majątkowe małżeńskie. W toku prowadzonych przez nas postępowań oferujemy również wsparcie sprawdzonej Agencji Detektywistycznej.

 

 

cezary

CEZARY MŁOTEK – radca prawny

Absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Prawnik z ponad 8-letnim doświadczeniem zawodowym, obejmującym pracę w charakterze asystenta w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, oraz prawnika w kancelarii prawnej. Posiada spore doświadczenie z zakresu procedury cywilnej, prawa cywilnego i gospodarczego, prawa podatkowego i rodzinnego.  W codziennej praktyce zawodowej charakteryzuje się sumiennością, dobrą organizacją pracy, i wytrwałością w dążeniu do celu. Prywatnie biegacz, miłośnik zdrowego trybu życia i namiętny gracz planszówek.

kontakt: cezarymlotek@kancelariamlotek.pl

gosia

MAŁGORZATA SKONIECZNA – aplikant radcowski

Absolwentka wydziału prawa Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Prawnik z ponad 5-letnim doświadczeniem w zakresie windykacji należności zdobytym w największych kancelariach prawnych w Polsce. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, autorskim oraz rodzinnym. W codziennej praktyce zawodowej charakteryzuje się dokładnością, umiejętnością ustalania priorytetów oraz zorientowaniem na wyniki. Jest zwolenniczką aktywnego trybu życia – biega, gra w squasha i tenisa, uprawia trekking w polskich górach. Wolne dni przeznacza najczęściej na podróże.

kontakt: malgorzataskonieczna@kancelariamlotek.pl